Skip to content

20. Walentynki Chełmińskie

Przed nami 20. Walentynki Chełmińskie! Poznajcie program tegorocznych obchodów.

Jubileuszowe 20. Walentynki Chełmińskie przebiegną w wyjątkowej atmosferze. W związku z obowiązującymi przepisami dotyczącymi organizacji wydarzeń artystycznych, jesteśmy zobowiązani do częściowej realizacji programu wydarzenia w formule online, które zaplanowaliśmy na 13-14 lutego 2021 r..

Dzięki „odmrożeniu” działalności kin, koncert zespołu Siostry Kępisty , Muzyczny Stand-Up Czesława Mozila oraz wykład Pani Magdaleny Sękowskiej możemy zrealizować z częściowym udziałem publiczności, co niewątpliwie cieszy i napawa optymizmem na najbliższy czas.

Jednym z elementów, będących bez wątpienia niecodzienną atrakcją dla mieszkańców, ale i osób, które zdecydują się odwiedzić w tych dniach Chełmno, będzie spersonalizowany mapping, realizowany na murach Ratusza Miejskiego.
Na deskach Kinoteatru Rondo, podczas koncertów online wystąpią znani i cenieni muzycy: Czesław Mozil oraz Siostry Kępisty. Dodatkowym elementem 20. Walentynek Chełmińskich będą wykłady popularnonaukowe, poruszające tematykę miłości, prowadzone przez wykładowców polskich uniwersytetów, a także wystawy portretów oraz telegramów ślubnych przygotowane przez Muzeum Ziemi Chełmińskiej.

Do zobaczenia w Chełmnie – mieście zakochanych!

Program 20. Walentynek Chełmińskich

Skip to content