Skip to content

CHÓR COLLEGIUM CANTORUM

Miejsce i czas
wtorek (lub inny dzień tygodnia) 18.00-21.00/ zamiennie: niedziela 17.00-20.00 Pierwsza próby: 1 i 7 września,18.00-21.00, sala 1
Grupy wiekowe
młodzież, dorośli
Instruktorzy
Michał Rajewski
Koszt zajęć
-
Opis
Chór zaprasza zarówno młodzież, jak i osoby dorosłe do wspólnego muzykowania. W swoich szeregach skupia pasjonatów muzyki, a w szczególności śpiewu. Chórzyści to śpiewacy amatorzy w różnym wieku, którzy swoje artystyczne zainteresowania realizują podczas cotygodniowych prób, a także koncertów i występów konkursowych na terenie Chełmna, polski i poza jej granicami.
Podczas prób chórzyści w miłej atmosferze rozwijają swoje muzyczne zdolności, szkolą umiejętności wokalne oraz pracują nad zróżnicowanym repertuarem chóralnym. Próby są więc połączeniem przyjemnego z pożytecznym. Brak znajomości nut lub doświadczenia w śpiewie nie jest przeszkodą przed przystąpieniem do zespołu. Nauka odbywa się od podstaw, pozwala oderwać się od codziennych obowiązków, poznać wspaniałych ludzi i wspólnie z innymi dzielić pasję.
Zespół posiada w swoim repertuarze rozmaite utwory, począwszy od muzyki dawnej, aż po współczesną. Są to zarówno utwory sakralne jak i świeckie, dlatego wpisują się w różne gusta, a chórzystom pozwalają poznać kompozycje chóralne o różnej stylistyce.
Obecnie Chór prowadzony jest przez założyciela Michała Rajewskiego.
Zapisz się na zajęcia

  DANE UCZESTNIKA

  Data urodzenia:


  DANE OPIEKUNA PRAWNEGO (gdy uczestnik nie jest osobą pełnoletnią)

  Skąd dowiedziałeś/aś się o ofercie zajęć?
  Strona internetowa www.chdk.plMedia społecznościowe (Facebook, Instagram itp.)PlakatyNewsletterOd znajomychInne źródła

  Skip to content