Skip to content

ORKIESTRA DĘTA

Miejsce i czas
próby orkiestry:
poniedziałek, sala 18, godz. 17.00-20.00
piątek, sala 18, godz. 17.00-20.00
Grupy wiekowe
dzieci, młodzież, dorośli
Instruktorzy
Kapelmistrzyni - Dorota Dark
Koszt zajęć
-
Opis
"Chcesz grać utwory znane i lubiane? Zostań członkiem orkiestry dętej! Prowadzimy otwarty nabór zarówno dla amatorów, jak i uczniów/ absolwentów szkół muzycznych.Dołącz do nas i graj na wybranym instrumencie: flecie, klarnecie saksofonie, trąbce, kornecie, puzonie, tenorze, barytonie, tubie lub perkusji.
Gwarantujemy instrument, nuty, wspaniałą muzyczną atmosferę i możliwość występów estradowych. Zapraszamy osoby w każdym wieku. Bezpośredni kontakt do dyrygentki 796570058


Zespół istniejący od 1972 roku, który z powodzeniem występuje na festiwalach, konkursach, imprezach miejskich. Repertuar orkiestry jest bardzo bogaty i zróżnicowany. Od 50 lat zespół wzbogaca życie kulturalne zarówno mieszkańców Chełmna, okolic, jak i całego regionu. Przyczynia się nie tylko do poznania kultury i tradycji narodowych, ale również kształtuje wrażliwość i smak estetyczny młodzieży, dając możliwość rozwijania zainteresowań i talentów artystycznych. Dzięki wytężonej pracy wielu osób, twórczej pasji i zamiłowania do muzyki każdy koncert jest wyjątkowym spotkaniem z muzyką.
Działalność zespołu wspiera Stowarzyszenie Kulturalne „Puzon”, które tworzą członkowie Orkiestry.Skip to content