Skip to content

WARSZTATY FOTOGRAFICZNE (cykliczne)

Miejsce i czas
Spotkania będą realizowane kwartalnie w wybranym temacie, zakończone wystawą lub prezentacją efektów.
Najbliższe warsztaty 22.10.2022, godz.11.00-14.00, sala 17 (I piętro)
Grupy wiekowe
młodzież, dorośli
Instruktorzy
Koszt zajęć
30 zł/warsztaty
Opis
WARSZTATY 22.10.2022 - CZŁOWIEK I POCHODZENIE
Stwórz serię zdjęć, która będzie Twoją artystyczną wypowiedzią na temat związany z człowiekiem i jego pochodzeniem. Uchwyć energię, esencję oraz różne perspektywy ludzkiego życia, istnienia i funkcjonowania w społeczeństwie.
Na zajęciach będziemy omawiać twórczość oraz dorobek artystyczny największych autorytetów w dziedzinie fotografii oraz sztuki współczesnej. Będziemy również poszukiwać nowych talentów i niestandardowych spojrzeń na świat, który nas otacza. Motorem napędowym projektu powinny być przede wszystkim indywidualne przemyślenia i interpretacje znalezionych inspiracji.

Warsztaty poprowadzi: Bartłomiej Marchlewski - od ponad 20 lat interesuje się i czynnie zajmuję fotografią. W 2011 roku ukończył Fotografię na wydziale Grafiki w Winchester School of Art, University of Southampton. Wcześniej uczęszczał do St Vincent Collage w Gosport gdzie skończył Fotografię oraz Psychologię. Instruktor i organizator warsztatów i wykładów fotograficznych na terenie Polski oraz Wielkiej Brytanii. Jego prace były wystawiane m.in. w galeriach w Londynie, Winchester, Gdańsku oraz Toruniu, zdobył również wyróżnienia w prestiżowych konkursach fotograficznych na arenie międzynarodowej.
Skip to content