Skip to content

ZMIANA: Mama w radio, czyli warsztaty dla mam i dzieci (dużych i małych)

Informacja: niestety ze względu na małą liczbę zgłoszeń dzisiejsze zajęcia Mama w radio (warsztaty dla mam i dzieci) nie odbędą. Zainteresowanych zajęciami prosimy o kontakt mailowy: animacja.kultury@chdk.pl – przy zebraniu grupy możemy ponownie zaplanować termin. Z pewnością jeszcze powrócimy do radiowych eksperymentów 🙂

________________

Jak opowiedzieć macierzyństwo? Czy się da? Skąd bierze się bezwarunkowa miłość i jak trwa? O tym porozmawiamy z mistrzyniami w tej dziedzinie, czyli z matkami, a wypytywać je będą dzieci 🙋‍♀️🙋‍♂️🙋

A kim jest dla dziecka mama? I dlaczego dzieci czasem mam nie słyszą? Tu wykażą się mamy i zadadzą pytania swoim dzieciom. Tym razem wszyscy usłyszą wszystkich.

🎤🎧Warsztaty radiowe i z wyrażania siebie w ChDK z Lidią Piechotą w środę – zapisujcie się śmiało! Zgłoszenia przyjmujemy na adres: animacja.kultury@chdk.pl lub telefonicznie 531 314 420.

To będzie idealna w tym czasie dawka miłości, bliskości i autentyczności prosto z serca 💗💗💗

Prosimy uczestników o zabranie na wszelki wypadek słuchawek – najlepiej takich telefonicznych z mikrofonikiem lub „gejmingowych” z mikrofonem (nie jest to konieczne).

Udział bezpłatny 🙂

Skip to content