Nabór na wolne stanowisko pracy – Instruktor tańca nowoczesnego/współczesnego

Dyrektor Chełmińskiego Domu Kultury
ul. Dworcowa 40a, 86-200 Chełmno
ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy

Instruktor tańca nowoczesnego/współczesnego w Chełmińskim Domu Kultury
w Chełmnie

  1. Opis stanowiska:
    a) Stanowisko – Instruktor tańca nowoczesnego/współczesnego
    b) Miejsce pracy – Chełmiński Dom Kultury w Chełmnie
    c) Forma zatrudnienia – umowa zlecenie ze stawką godzinową (do 20 godzin miesięcznie)
    d) Zatrudnienie – od 16.09.2024 r.
    e) Okres zatrudnienia – sezon artystyczny 2024/2025
  2. Wymagania niezbędne:
    a) obywatelstwo polskie,
    b) wykształcenie kierunkowe taneczne, odpowiadające zakresowi zadań wykonywanych
    na stanowisku – preferowane przygotowanie pedagogiczne lub odpowiednie
    kwalifikacje (kursy, szkolenia, dokumenty poświadczające doświadczenie),
    c) pełna zdolność do czynności prawnych i pełnienia praw publicznych,
    d) brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane
    z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
    e) brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na w/w stanowisku,
    f) nieposzlakowana opinia,
    g) doświadczenie zawodowe w samodzielnej realizacji zajęć tańca
    nowoczesnego/współczesnego,
    h) znajomość przepisów prawnych z zakresu:
  • Ustawy z dnia 25 października 1991 r. o organizowaniu i prowadzeniu działalności
    kulturalnej (Dz. U. 2020, poz. 194 z późn. zm.);
  • Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U.
    z 2021 r. poz. 1062 z późn. zm.).
  1. Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:
    a) Prowadzenie zajęć tańca nowoczesnego/współczesnego dla różnych grup wiekowych
    (od 7 lat).
    b) Tworzenie i realizacja programu zajęć, uwzględniającego techniki tańca, improwizację,
    ekspresję i choreografię.
    c) Przygotowywanie i uczestnictwo w występach, konkursach i pokazach tanecznych.
  2. Wymagane dokumenty:
    a) życiorys (CV),
    b) oryginał kwestionariusza osobowego,
    c) kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe,
    d) kserokopie świadectw pracy,
    e) zaświadczenie o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego
    f) podpisane oświadczenie o niekaralności za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia
    publicznego i umyślne przestępstwo skarbowe oraz oświadczenie o pełnej zdolności do
    czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych,
    g) podpisane oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do
    celów rekrutacyjnych,
    h) podpisane oświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych,
    i) mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy.
  3. Miejsce i termin złożenia dokumentów:
    Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w siedzibie Chełmińskiego
    Domu Kultury, ul. Dworcowa 40a, 86-200 Chełmno lub pocztą na adres Chełmińskiego
    Domu Kultury (liczy się data wpływu do siedziby Chełmińskiego Domu Kultury) lub
    elektronicznie na adres e-mail: kadry@chdk.pl w nieprzekraczalnym terminie
    do dnia 30.08.2024 r. do godz. 15.00. W przypadku składania dokumentów w formie
    papierowej na kopercie proszę dopisać: „Dotyczy naboru na wolne stanowisko: Instruktor
    tańca nowoczesnego/współczesnego”. Dokumenty, które wpłyną do Chełmińskiego Domu
    Kultury po określonym terminie, nie będą rozpatrywane.

Informacje dodatkowe oraz wymagane dokumenty aplikacyjne znajdują się w załącznikach, na stronie BIULETYNU INFORMACJI PUBLICZNEJ Urzędu Miasta Chełmna