Skip to content

SECRET GARDEN

Secret Garden to nowa propozycja w letnim kalendarzu imprez Chełmińskiego Domu Kultury.

Zapraszamy Państwa na cykl kameralnych koncertów w otoczeniu letniej, tętniącej życiem przyrody. Dźwięki muzyki, zieleń drzew, błękit nieba, wygodny koc…chwila idealna.

Na naszych sekretnych scenach zagrają:

18.06.2021
Patrick The Pan – Piotr Madej występujący pod pseudonimem Patrick The Pan to alternatywny artysta młodego pokolenia pochodzący z Krakowa. O ludziach takich, jak On Amerykanie z podziwem mówią: self-made man. Jest nie tylko tekściarzem, zdolnym kompozytorem, ale także samodzielnie realizuje nagrania i produkcję. Jego trzy dotychczas wydane z wytwórnią KAYAX albumy zostały świetnie przyjęte przez dziennikarzy oraz publiczność. Patrick miał okazję koncertować na jednych z największych festiwali muzycznych w kraju takich, jak Open’er, OFF Festiwal czy Męskie Granie. W czerwcu 2021 zaplanowana jest premiera nowego albumu artysty. 

23.07.2021
Daniel Spaleniak – muzyk, producent, kompozytor i autor tekstów pochodzący z Kalisza, obecnie żyjący w Warszawie. Jego eteryczne, bluesowo-folkowe utwory, wzbudziły bardzo duże zainteresowanie na Amerykańskim rynku w związku z czym, kompozycje Daniela Spaleniaka (m.in. „Dear love of mine”, „Why”, „Back Home”) można usłyszeć dziś w tak popularnych produkcjach jak: „Ozark” (Netflix), „Elementary (CBS), „Six” (History Chanel), „Good Behavior” (TNT), „The Path” (Hulu) czy „Shooter” (Paramount). To jedyny Polak, którego twórczość tak mocna zagościła w amerykańskich produkcjach filmowych.Daniel ma na koncie już cztery albumy, które spotkały się z uznaniem fanów i krytyków muzycznych. Zagrał na kultowych festiwalach Open’er, OFF Festiwal, Halfway czy Soundrive, a w sierpniu 2016 roku nagrał sesję dla legendarnej stacji radiowej KEXP z Seattle.

20.08.2021
Seeme – wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka. Jesienią 2018 roku wydała swój pierwszy album „Składam się z krótkich historii”, który promowany był przez single „Dżon” oraz „Miracle”. Swoje pierwszy koncerty zagrała m.in. na Festiwalu Filmowym „OFF Camera”, supportując trasę Korteza oraz norweskiego songwritera Thomasa Dybdahla. Występowała również na festiwalach takich, jak Enea Spring Break Festival, Open’er.

Więcej informacji na FB wydarzenia

Zapraszamy 🙂

Skip to content