Skip to content

Spotkanie ze Sławomirem Wysockim

Sławomir Wysocki to pochodzący z Krasnegostawu zapalony podróżnik. W swoim 50letnim życiu zwiedził 70 krajów. Jeszcze przed wstąpieniem Polski do Unii Europejskiej wyjechał zarobkowo do Londynu. Zawodowo zajmuje się inspekcjami i zabezpieczeniami przeciwpożarowymi. Po brexicie zamierzał wrócić do kraju, wiosną 2022 r. planował pozamykać londyńskie kontrakty, jednak gdy Putin zaatakował Ukrainę plany się zmieniły…

Od blisko roku Sławomir Wysocki regularnie kursuje na trasie Londyn-Polska-Ukraina, dostarczając żołnierzom, na własnych plecach, sprzęt niezbędny na linii frontu. Kewlarowe hełmy, kamizelki kuloodporne, okulary taktyczne, mundury, buty wojskowe, ciepłe skarpety – krótko mówiąc wozi wszystko, co może zwiększyć ich bezpieczeństwo i dać szansę na obronę.

Skąd bierze ten sprzęt? Jak go opłaca? I jak to wszystko się odbywa? Te i inne tematy poruszymy 13 kwietnia na spotkaniu, którego głównym bohaterem będzie właśnie Sławomir Wysocki! Widzimy się w Kinoteatrze Rondo! Przyjdź, bo warto!

Spotkanie dla Szkół Średnich – godz.: 13:00
Spotkanie otwarte – godz.: 18:00

Uwaga!
W trakcie spotkania otwartego będziemy prowadzić zbiórkę, z której dochód będzie przeznaczony na zakup staz opatrunkowych dla ukraińskich żołnierzy. Zbiórka pieniężna potrwa do 20 kwietnia.

Możecie również samodzielnie zakupić stazę opatrunkową (dobra, atestowana staza kosztuje już od ok. 50zł) i dostarczyć ją na spotkanie.

Skip to content