Skip to content

Wibracje Letniego Przesilenia | Chełmno 26-27.06.2021

PROGRAM:

26.06.2021, 13.00-23.00, Ośrodek Wypoczynkowy nad Jeziorem Starogrodzkim

📌 14.00 Holi – Festiwal Kolorów
Holi Święto Kolorów to największa w Polsce trasa robiącego furorę na całym świecie festiwalu z kolorowymi proszkami. Świetna, kolorowa w towarzystwie muzyki z udziałem DJ’a.

📌 16.00 Warsztaty plecenia wianków

📌 19.00 Teatr Pijana Sypialnia
spektakl pt. „Łojdyrydy”Komediowe widowisko wypełnione tańcem i muzyką. Na scenie królują kujawiaki, oberki i mazur oraz muzyka ludowa w nowoczesnej odsłonie.

📌 21.00 Potupajka z Kapelą Zespołu Pieśni i Tańca Pomorze

📌 22.00 Obrzęd Sobótki – Zespół Pieśni i Tańca Pomorze

📌 22.30 Fire Show

Chcemy uczcić Noc Kupały – Święto wody, urodzaju i OGNIA – jeszcze większą ilością ognia i pirotechniki! Fire show będzie zwieńczeniem obrzędu sobótkowego, na którym nie zabraknie pięknej muzyki nawiązującej do polskiej tradycji, choreografii barwnej jak stroje ludowe oraz szalenie ekscytującego i niebezpiecznego żywiołu jak OGIEŃ! Niezapomniane widowisko.

27.06.2021, 14:00-16:00, Teren przed Bramą Grudziądzką

Występ grupy teatralnej Chełmińskiego Domu Kultury, godz. 14.00 i 15.00
Spektakl „Dorosłe dzieci to historia opowiedziana na kanwie wydarzeń sprzed 25 lat, w której dzieci-uczestnicy wydarzeń wojennych w byłej Jugosławii, zostają przypadkowo zamknięci w szkole.

17:00-22:00, Rynek

📌 17.30 The Postman – koncert

Zespół The Postman – Beatlesi z Polkowic został założony przez fana The Beatles, Gracjana Machnickiego w 1997 w Polkowicach. Głównym celem zespołu jest reaktywacja i promocja gatunku muzycznego zwanego Big Beatem pokazując pełne spektrum barw wokalno-instrumentalnych tamtej epoki z uwzględnieniem bogactwa melodyki i harmonii.

📌 Występy grup wokalnych Chełmińskiego Domu Kultury

📌 19.30 BARANOVSKI – koncert

W październiku 2019 r. premierę miała oczekiwana debiutancka płyta BARANOVSKIEGO „Zbiór”, w zgodnej opinii krytyków jeden z najbardziej udanych albumów w polskim popie ostatnich lat. Wydawnictwo przyniosło autorowi 3 nominacje do Fryderyków, uzyskało także status Złotej Płyty. W ubiegłym roku triumfy w radiu oraz w internecie święcił kolejny przebojowy singiel BARANOVSKIEGO „Lubię być z nią”, zwiastujący drugi album wokalisty. Piosenka dotarła do pierwszego miejsca oficjalnej listy airplay w Polsce, stając się najpopularniejszym utworem granym przez stacje radiowe w kraju. Klip do piosenki przekroczył już 25 milionów wyświetleń i liczba ta cały czas rośnie.

📌 21.00 SARSA

SARSA to kompozytorka, autorka tekstów i producentka muzyczna. Teledyski do jej utworów mają ponad 200 milionów odtworzeń, a każdy jej album i single zostały nagrodzone diamentowymi, platynowymi lub złotymi płytami. SARSA, jako producentka muzyczna i kompozytorka, konsekwentnie zaskakuje każdym albumem wymykając się próbom jednoznacznego przyporządkowania jej do tylko jednego gatunku i stylistyki muzycznej. Artystka ma na koncie cieszące się popularnością duety z raperami: KęKę, L.U.C, Meek oh way, VNM, z Krzysztofem Kiljańskim czy Damianem Ukeje.

ORGANIZATOR: Chełmiński Dom Kultury

PARTNERZY: Burmistrz Miasta Chełmna, Chełmno – Miasto Zakochanych

PATRONAT MEDIALNY: TVP Bydgoszcz, Gazeta Pomorska, Nowości, naszemiasto.pl, Czas Chełmna, MMS Studio

SPONSORZY: FAM – Technika Odlewnicza, Zakład Usług Miejskich ZUM

REGULAMIN 26.06 – POBIERZ

REGULAMIN 27.06 – POBIERZ

Skip to content