Skip to content

Wysyłamy chełmińskie Mażoretki na Mistrzostwa Świata! – zbiórka trwa

Wysyłamy Mażoretki Chełmińskiego Domu Kultury na Mistrzostwa Świata Mażoretek Federacji World Association of Majorette-sport and Twirling (WAMT) do Crikvenicy w Chorwacji, które odbędą się w dniach 25-26 czerwca 2022 r.

Reprezentacyjna grupa dziewcząt liczy 42 osoby w trzech grupach wiekowych, które w dniu 23.04.2022 r. wzięły udział w Mistrzostwach Polski Mażoretek Federacji WAMT w Węgorzewie.

Zawody stanowiły równocześnie kwalifikacje na Mistrzostwa Świata i co najważniejsze WSZYSTKIE zaprezentowane przez zespół chełmińskich Mażoretek choreografie otrzymały nominacje do udziału w zawodach.

W uwagi na liczną grupę koszt wyjazdu wyniesie ok. 60.000,00 zł co przekracza nasze możliwości finansowe. W Was pozostaje nadzieja na spełnienie marzeń chełmińskich Mażoretek.

Udział tych zdolnych dziewczyn, w tak prestiżowych zawodach jest niepowtarzalną okazją, aby reprezentować region, województwo kujawsko-pomorskie i… Polskę na arenie międzynarodowej. Niewątpliwie będzie to również najlepsza okazja na zdobycie nowych doświadczeń, ale również nagroda za zaangażowanie i dotychczasową pracę.

***

Wciąż docierają do nas wspaniałe informacje o wsparciu finansowym wyjazdu Mażoretek na Mistrzostwa Świata ❣️
Do tej pory zbiórkę wsparli:

⭐️ Seniorzy Uniwersytetu Trzeciego Wieku przy ChDK,
⭐️Mondi Group,
⭐️Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego,
⭐️Powiat Chełmiński – Starostwo Powiatowe w Chełmnie,
⭐️Gmina Lisewo.

10 000,00 zł przekazujemy z budżetu Chełmińskiego Domu Kultury.
Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie i liczymy na dalszą pomoc. ❤️
link do zbiórki 👉https://zrzutka.pl/y3988h

A w sobotę (04.06.) zapraszamy na MAŻORETKOWE WIDOWISKO TANECZNE | + kiermasz różności tam, również będzie można wspomóc nasze Mistrzynie i przy okazji nabyć coś fajnego 😉 (więcej informacji w opisie wydarzenia)

Skip to content