Skip to content

Ze Starej Płyty. IV spotkanie miłośników winyli i nie tylko.

To już IV edycja spotkania winylowego w Chełmnie, na które zapraszamy.

„Ze starej płyty”, to nie tylko kupno i sprzedaż winyli, to także możliwość spotkania z kolekcjonerami, wystawcami, miłośnikami czarnych krążków, którzy chętnie opowiedzą na co zwracać uwagę przy zakupie płyt lub jaki odpowiedni sprzęt dobrać do odtwarzania.

Będziemy gościć wystawców:
Szafa Gra – Toruń
Rock-Metal – Bydgoszcz
Pop’80 – Brodnica

Dodatkowym elementem podczas tego wydarzenia będą warsztaty DJ prowadzone przez Dj Stosunkowodobry aka Dj 100dB. Podczas warsztatów uczestnicy dowiedzą się o historii Dj-ki, poznają techniki i prezentację scratchu, a także będą mogli spróbować własnych sił w tym fachu. Warsztaty odbywać się będą od godziny 13:00 do 15:30 na sali kinowej Kinoteatru Rondo.  Warsztaty skierowaną są dla dzieci (min. 8 lat), młodzieży, jak i dorosłych. 

Tego dnia muzyka także będzie motywem przewodnim filmów.

🎥 „A-HA” Marzeniem norweskiego zespołu pop A-ha była międzynarodowa sława. Kiedy w 1985 utwór „Take on me” wszedł na 1 miejsce na liście Billboard to pragnienie się spełniło. Sława ma jednak swoją cenę i rachunek ten niestety trzeba było uregulować. Powrót na scenę przyjaciół od czasów dzieciństwa, na wspólną trasę trzech muzyków – obecnie dobrze po pięćdziesiątce – oznacza trzy osobne garderoby, trzy osobne czarne limuzyny i trzy pokoje hotelowe.
Reż. Thomas Robsahm. – Godz. 16:00

🎥 „AMY” Dokumentalna opowieść o zmarłej w 2011 roku w wieku 27 lat brytyjskiej wokalistce Amy Winehouse. Historia dziewczyny obdarzonej fenomenalnym talentem, która w bardzo krótkim czasie stała się światową gwiazdą. Film zrealizowany z nieznanych do tej pory materiałów archiwalnych z bardzo bliska pokazujący jej zawrotną karierę, presję globalnego sukcesu, potrzebę ryzykownego życia i trudne związki z mężczyznami. Reż. Asif Kapadia. – Godz. 18:00

BILETY: 16 zł normalny/ 14 zł ulgowy

Zapraszamy! 🙂

Skip to content