Skip to content

Ze starej płyty. VI spotkanie miłośników winyla i nie tylko

To już VI edycja spotkania winylowego, na które Was zapraszamy.

Jesteście pasjonatami czarnych płyt? Chcielibyście zacząć kolekcjonować winyle, wymienić egzemplarze? A może planujecie zakup odpowiedniego sprzętu?”Ze starej płyty”, to nie tylko kupno i sprzedaż, to także możliwość spotkania z kolekcjonerami, wystawcami, miłośnikami czarnych krążków, którzy chętnie opowiedzą Wam na co zwracać uwagę przy zakupie płyt lub jaki odpowiedni sprzęt dobrać do odtwarzania.

***

Winyle, CD, kasety, sprzęt audio, książki o tematyce muzycznej, a przy nich wystawcy 😉
Wśród nich:
💿 Jacek Chmielewski z Torunia – w asortymencie: winyle, CD, kasety z różnych gatunków, książki o tematyce muzycznej oraz kącik ze sprzętem audio.
💿 Włodek Polewski z Bydgoszczy – jest współorganizatorem Festiwalu Rocka progresywnego (Toruń/Gniewkowo). W asortymencie posiada winyle, CD i kasety z metalem, hard rockiem, rockiem progresywnym i inne.
💿 Winyle głównie z muzyką pop lat 80, italo disco, synth pop i elektronika to specjalność Marka Rochnowskiego z Brodnicy.
💿 Otwarte stoisko kolekcjonerów chełmińskich, koordynowane przez Sławka Wyrosławskiego. Tutaj każdy może przyjść, sprzedać, wymienić. Płyty winylowe, CD, kasety, szpule, wydawnictwa muzyczne, książki, sprzęt hifi itp.

Widzimy się 19 listopada, w godz.: 12:00 – 18:00!

Skip to content