Aktualności

Rozpoczynamy nowy rok akademicki 2020/2021 Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

16.09.2020

Nowy rok akademicki rozpoczniemy wykładem 14 października 2020 r., o godz. 17.00 w Kinoteatrze Rondo. W tym roku nie odbędzie się uroczysta inauguracja.

REKRUTACJA

Przynależność do Uniwersytetu Trzeciego Wieku określana jest na podstawie złożenia deklaracji oraz wniesienia opłaty za czesne. Dotyczy to zarówno nowych Słuchaczy, jak i tych, którzy chcą kontynuować dalsza naukę.

Uwaga! W związku ze skróceniem poprzedniego semestru roku akademickiego ze względu na pandemię COVID-19, informujemy o zmianach płatności czesnego za I semestr.

Informujemy, że organizacja bieżącego roku akademickiego wymaga przestrzegania dodatkowych zasad.

Wszelkie pytania o szczegóły prosimy kierować do Koordynatorki Uniwersytetu Trzeciego Wieku – Edyty Zarębskiej tel.: 531 314 420 @: edyta.zarebska@chdk.pl
28 - 29.08 | BYE, BYE HOLIDAY

27.08.2020

Ostatni wakacyjny weekend będzie pełen atrakcji, warsztatów i koncertów. Zapraszamy do udziału w wydarzeniach 28 i 29 sierpnia!

Piątek na Jeziorem Stargrodzkim (ul. J. Jastrzębskiego 5) zagrają dla Was: Grubson Soundsystem (Grubson x Jarecki x BRK), Metrowy x Wujek Marek, Myasta

W sobotę pod hasłem #bujamsiewkulturze w przestrzeni miasta będą czekać na Was stoiska i strefy warsztatowe (joga w plenerze, warsztaty tworzenia kolaży, twórcza strefa, pokazy i warsztaty taneczno-muzyczne, strefa fotograficzna oraz duże bańki mydlane).

Przed Bramą Grudziądzką o godz. 19.00 zapraszamy na taneczne show - pokaz tańca break dance, zaraz po tym warto udać się na Rynek i posłuchać koncertów Leskiego oraz Renaty Przemyk z zespołem.
Przetarg dot. stron internetowych

07.08.2020

Ogłoszenie zamówienia publicznego w trybie przetargowym
dot. zaprojektowania i wykonania strony internetowej
dla Chełmińskiego Domu Kultury i Kinoteatru Rondo

Na podstawie regulaminu Chełmińskiego Domu Kultury z dnia 2 marca 2015 r. w sprawie udzielania zamówień publicznych o wartości szacunkowej nieprzekraczającej równowartości kwoty 30 000 euro, zwracamy się z przetargiem nieograniczonym dotyczącym zaprojektowania i wykonania strony internetowej dla Chełmińskiego Domu Kultury i Kinoteatru Rondo, do podmiotów zajmujących się profesjonalnie tworzeniem stron www.

 1. Zamawiający:
  Chełmiński Dom Kultury, ul. Dworcowa 40 a, 86-200 Chełmno
 2. Przedmiot zamówienia:
  Zaprojektowanie i wykonanie spójnej strony internetowej dla Chełmińskiego Domu Kultury i Kinoteatru Rondo. Czas realizacji 21.08 - 31.11.2020 r.
 3. Zamawiający dopuszcza wybór najkorzystniejszej oferty spośród nadesłanych zgłoszeń.
 4. Sposób przygotowania oferty:
  Ofertę sporządzić należy na załączonym druku „OFERTA”. Ofertę sporządzić należy w języku polskim, w formie pisemnej, na maszynie, komputerze, nieścieralnym atramentem lub długopisem. Oferta winna być podpisana przez osobę upoważnioną. Na kopercie należy umieścić napis „Oferta dot. zaprojektowania i wykonania strony internetowej dla Chełmińskiego Domu Kultury i Kinoteatru Rondo”.
 5. Miejsce oraz termin składania ofert:
  Oferta powinna być przesłana za pośrednictwem: poczty tradycyjnej lub też dostarczona osobiście na adres: Chełmiński Dom Kultury, ul. Dworcowa 40a do 17 sierpnia 2020 r. do godziny 12.00
 6. Ocena ofert zostanie dokonana w dniu 17.08.2020 r. o godz. 12.30, a wyniki i wybór najkorzystniejszej oferty zostanie ogłoszony o godzinie 14:00 w Chełmińskim Domu Kultury, ul. Dworcowa 40a, 86-200 Chełmno oraz na stronie: https://bip.chelmno.pl/artykuly/261/ogloszenia.
 7. Chełmiński Dom Kultury zastrzega sobie prawo odwołania przetargu z ważnych powodów.
 8. Załączniki:Zajęcia wakacyjne z ChDK!

07.07.2020

Zapraszamy Was lub Wasze dzieci do twórczych działań. Warsztaty i nowe doświadczenia mogą stać się wspaniałą, letnią przygodą zarówno dla tych młodszych, jak i starszych.

Wakacje z maszyną do szycia dla młodzieży i dorosłych

Break Dance i Hip-hop (od 7 lat)

Zagraj hejnał "Wisła" na instrumencie

Kolczyki w stylu boho dla młodzieży (od 9 lat)

Kolaż inspirowany postaciami z bajek dla dzieci (od 7 lat)

Podstawy makramy (młodzież od 15 lat, dorośli)

Plener malarski (od 11 lat)

Pleciemy 3 po 3 - warsztaty plecenia z gałęzi brzozy (dzieci, dzieci z rodzicami, młodzież, dorośli)

Skomponuj kwiatową sól do kąpieli (od 7 lat)

Dźwiękowe wytwory (od 8 lat)

Warsztaty fotograficzne (młodzież od 12 lat, dorośli)

Zajęcia cyrkowe, czyli... Cudowna Rekreacja Kuglarska


Na warsztatach obowiązuje ograniczona liczba osób, w przypadku dużej ilości zgłoszeń istnieje możliwość realizacji zajęć w dodatkowych terminach.

ZAPISY I PŁATNOŚCI

Zapisy przyjmujemy:

Szczegółowych informacji udziela Specjalistka ds. animacji kultury (Edyta Zarębska, tel. 531 314 420)

Uczestników zajęć obowiązuje dostarczenie dokumentów:

Podpisane dokumenty można przesłać mailowo na adres wakacje2020@chdk.pl lub podpisać je w sekretariacie ChDK

Płatności można dokonać w sekretariacie ChDK lub przelewem na konto z obowiązkiem przesłania potwierdzenia wykonania przelewu na adres mailowy: wakacje2020@chdk.pl.

Millenium Bank oddział w Chełmnie: 91 1160 2202 0000 0003 3319 2517

Przypominamy, że wchodząc do budynku należy mieć założoną maseczkę.

Uczestnicy zajęć na sali warsztatowej mogą je zdjąć, pamiętając o zachowaniu odpowiednich odległości. Na terenie budynku również dostępne są płyny do dezynfekcji rąk, z których należy korzystać.
24.10 | Kabaret NOWAKI

16.04.2020

Sprzedaż biletów online:

Bilety również do nabycia w kasie Kinoteatru Rondo.

Informacje pod numerem: 56 620 01 79 lub 570 202 738

Koncert Kabaretu NOWAKI zaplanowany na 16 kwietnia, odbędzie się w nowym terminie.

Zapraszamy na wydarzenie 24 października 2020 roku (sobota) o godzinie 16:00 do Kinoteatru Rondo.

Zmianie ulega data i godzina wydarzenia. Wszystkie bilety wraz z zawartymi danymi pozostają ważne i obowiązują w nowym terminie (rząd, nr miejsca pozostaje ten sam).

Kabaret NOWAKI

Kabaret tworzą Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak. Połączenie energii i kreatywności tych trzech artystów tworzy zupełnie nowatorską jakość na polskiej scenie kabaretowej. Znani z wielu produkcji telewizyjnych m.in. Paranienormalni Tonight i Kabaret na żywo, gospodarze Płockich Nocy Kabaretowych oraz Polskiej Nocy Kabaretowej, uczestnicy wszystkich największych telewizyjnych festiwali kabaretowych. Ich żywiołem są jednak występy na żywo i bezpośredni kontakt z publicznością. To tu czują się jak ryby w wodzie, bawiąc widzów w sposób nieskrępowany i spontaniczny. Z chęcią podejmują się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, co przeradza się we wspólną i niepowtarzalną zabawę.

Za granicą żartu to najnowszy program Kabaretu Nowaki, w którym publiczność zostanie zabrana w daleką rozrywkową podróż. Nowaki wznoszą kabaret w zupełnie nowy, kosmiczny wręcz wymiar. Daleko za granicą tego, co znaliście dotychczas znajdziecie zupełnie nowe skecze, premierowe postacie i śmiech jakiego jeszcze nie zaznaliście.
Wykonanie: A. Nowak